Zakupy

Zakupy Kazachstan

Ten kraj to centrum zakupów. Ale asortyment towarów dostępnych w Kazachstanie jest ograniczony i nie zawsze wygodny w zakupie. Istnieje wiele ograniczeń dotyczących importu towarów z innych krajów. Zakupy w Kazachstanie to drugi co do wielkości rynek bezgotówkowy na świecie. Zakupy w Kazachstanie różnią się od innych krajów. Istnieje wiele małych sklepów i rynków, które sprzedają szeroką gamę towarów. Ponadto są tu również duże supermarkety, w których można kupić wszystko, czego potrzebujesz do codziennego życia.

Centrum handlowe w Kazachstanie

Centrum handlowe to miejsce, w którym spotykają się ludzie z różnych środowisk. Centrum handlowe jest symbolem nowoczesności i umiędzynarodowienia. Posiada wysoki poziom bezpieczeństwa, nowoczesną architekturę i najnowsze technologie. W Kazachstanie jest ogromne centrum handlowe w Almaty. Ma łączną powierzchnię około 40 000 metrów kwadratowych i jest podzielony na pięć sekcji: strefę gastronomiczną, halę mody, halę muzyczną, halę sportową i centrum rozrywki. Centrum handlowe jest największym centrum handlowym w Kazachstanie. Znajduje się na obrzeżach stolicy Astany i jest domem dla wielu sklepów, restauracji, barów i klubów. Centrum handlowe ma łączną powierzchnię 30 000 metrów kwadratowych i zostało zbudowane przez państwową firmę Altynkaz z Kazachstanu. Centrum handlowe zostało zaprojektowane przez architekta Aleksieja Żarowa, który zaprojektował także Pałac Kongresów w Petersburgu. The Mall w Kazachstanie jest jednym z najpopularniejszych miejsc zakupowych w Kazachstanie, ponad 70% osób odwiedza je przynajmniej raz w życiu. Znajduje się na obrzeżach Astany i został zbudowany przez kazachską spółkę państwową Altynkaz, aby jej pracownicy mogli cieszyć się wakacjami i weekendami. Centrum handlowe zostało otwarte dla zwiedzających 18 maja 2012 r. podczas uroczystej ceremonii na Międzynarodowym Lotnisku w Astanie z udziałem ponad 50 ambasadorów z różnych krajów, w tym z Kuwejtu, Rosji, Włoch i Francji.

Zakupy w Tajlandii

Każdy z nas ma listę rzeczy, które chce kupić. Czasami nie wiemy, co kupić, a czasami po prostu chcemy wypróbować nowe produkty. W takim przypadku zakupy to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, czego potrzebujesz. Zakupy to bardzo ważna część codziennego życia, a także najbardziej czasochłonna rzecz, jaką możesz zrobić. Zakupy w Tajlandii to główna część codziennego życia Tajów. W 2018 roku ponad 1,5 miliarda ludzi przyjedzie do kraju na zakupy. Tajlandia to kraj, który szybko i nieustannie się zmienia. Wiele produktów jest wypuszczanych w Tajlandii i nie jest łatwo wiedzieć, gdzie je kupić.