V-Ray

Czym jest V-Ray? Cena 

V-Ray różni się od innych rozwiązań renderujących tym, że zawiera zarówno opcje renderowania hybrydowego CPU, jak i GPU+CPU. Renderer V-Ray wykorzystuje technologię adaptacyjnego śledzenia promieni i zastrzeżoną inteligencję sceny do tworzenia fotorealistycznych obrazów i animacji. Dokładnie oblicza rozkład światła, a także właściwości fizyczne dowolnego materiału.

Program dla architektów

Architekci, projektanci i artyści są niczym, jeśli nie potrafią przekazać swoich pomysłów. Powinienem to ująć inaczej: architekci, projektanci i artyści są bezrobotni, jeśli nie potrafią przekazać swoich pomysłów. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą każdy w branży projektowej musi zrozumieć, jest to, że klienci nie myślą tak jak ty. Potrzebują trzymania za rękę, ogłupiania, a co najważniejsze, muszą być zdmuchnięci. Narzędzia, których używamy, aby uzyskać efekt „wow” z wytrzeszczonymi oczami i opadniętą szczęką – a także pokazać, że jesteśmy profesjonalistami godnymi zatrudnienia – są kluczowe dla naszego sukcesu. Odwiedź: https://www.rivasoft.pl/v-ray-cat-102.

I tu wkracza VRay. Uniwersalna wtyczka. Narzędzie do naprawy. „Wilk” dla fanów Tarantino. To silnik stojący za tworzeniem wiarygodnych realizacji Twoich projektów, bez względu na preferowane oprogramowanie do modelowania 3D. W szczególności architekci znajdą wiele do polubienia w VRay (przejdę do tego za chwilę). Istnieją dziesiątki wtyczek renderujących, a znalezienie tej, która działa najlepiej, może być ćwiczeniem cierpliwości, prób i błędów oraz szalonych późnych nocy, próbując sprawić, by betonowe ściany z mapą wypukłości nie wyglądały jak tyłek przed porannym spotkaniem z klientem.

Niesamowite projekty

Chociaż nie mogę zagwarantować więcej snu i mniej całonocnych nocy, mogę powiedzieć, że VRay sprawi, że te betonowe ściany z desek będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Nie tylko to, istnieje wiele innych powodów, aby wybrać VRay zamiast reszty. Oto 10 zalet używania VRay do renderowania architektury.

Przypuszczam, że szybkość jest względna w stosunku do twojej maszyny, ustawień renderowania i ogólnego rozmiaru modelu, który próbujesz wyrenderować, ale w porównaniu z konkurencją, VRay jest konsekwentnie szybszy niż reszta. Oznacza to szybsze renderowanie, animacje, szkice itp. Jest to świetne rozwiązanie dla architektów, ponieważ każdy wie, jak cenny jest ich czas. Jednak żarty na bok, ważne jest, aby mieć narzędzie do wizualizacji, które pozwoli ci szybko sprawdzić, czy coś zadziała, zanim w pełni zaangażujesz się w długotrwałe renderowanie wysokiej jakości prezentacji. VRay jest do tego idealny.